تیم ما

تیم آکلین

کمی بیشتر درباره ما :

تیم آکلین با پشتوانه سال ها تجربه ی موفق سایت نسیم یاس با مدیریت جناب مهندس علیرضا شفیع پور تأسیس گردید . مدت ها بود خلاء بین کارفرما و افراد جویای کاری پاره وقت و علاقه مند به آکواریوم مشاهده می شود . همیشه افرادی بودند که دنبال شخص متعهد و وارد برای نگهداری و سرویس دوره ای آکواریوم و تراریوم خود بودند و اکثر فروشگاه ها خدمات در خور شأن به آنها ارائه نمی کردند و از طرفی هم تعداد زیادی از افراد بودند که به آکواریوم و تراریوم علاقه داشتند و دوست داشتند از طریق آن بصور پاره وقت درآمد داشته باشد ولی تلاششان نتیجه ای داشت و کسی آنها را قبول نمی کرد .

تیم آکلین که نام خود را از آکواریوم کلین یعنی نظافت آکواریوم گرفته است با مشاوره و کارشناسی های فراوان و سرپرستی جناب شفیع پور توانست این خلاء را پر نماید و بستری امن را برای کارفرما و آزاد کار ایجاد نماید تا هر دو بتوانند آسان تر به مراد دل خود برسند .

هم اکنون :

اگر شما کارفرما هستید : وارد سایت شوید و ثبت نام کنید و پروژه خود را تعریف کنید که دقیقا چه چیزی نیاز دارید ، مثلا نظافت ، سرویس دوره ای ، راه اندازی ، ساخت و … بعد از ثبت و تأئید پروژه آزادکارها در شهر شما پیشنهاداتی ارائه می کنند که می توانید از بین آنها بهترین را انتخاب و حتی قبل از انتخاب با آنها چت و گفتگو داشته باشید

اگر شما آزادکار هستید : وارد سایت شوید و ثبت نام کنید و پروفایل خودتون را تکمیل کنید ، هرچه اطلاعات کامل تری از توانایی ها و اموری که قادر به انجام آنها هستید را با تصویر خود درج کنید اعتمادسازی بیشتری خواهید نمود . بعد از این مرحله منتظر ثبت پروژه در شهر خود باشید تا بتوانید به آنها پیشنهاد دهید ، می توانید از بین آنها بهترین را انتخاب و حتی قبل از انتخاب با آنها چت و گفتگو داشته باشید

 

امیواریم همانطور که نسیم یاس با ایجاد بستر فروشگاهی امن و تنوع بالای محصولات توانست خدمتی والا برای ارتقاء سطح نگهداری از آکواریوم و آبزیان بردارد ، آکلین نیز بتواند لذت بیشتری از نگهداری اکوسیستم های آبی را برای شما به ارمغان آورد تا دیگر کسی از نگهداری بلند مدت آکواریوم خسته و دلزده نشود .

از همراهی همه شما عزیزان سپاسگذاریم